LajmeMaqedoni

Sonte festë në familjen Grubi, synetia e djalit të vetëm Epirit

Familja e zëvendëskryeministrit të parë të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi sonte ndodhet në një gëzim familjar me rastin e synetisë së djalit të vetëm të zëvendëskryeministrit Grubi, Epirit, shkruan Top24

Epri është djali i vetëm në familjen e zëvendëskryeministrit Grubi i cili para disa jave festoi ditëlindjen e shtatë, ndërsa përveç djalit Grubi ka dhe dy vajza Herën dhe Juna.

Related Articles

Back to top button
Close
Close