LajmeMaqedoniTopLajm

SKANDAL/ ASH -AAA mbi 100 mijë shqiptarët që votuan BDI-në i quajnë kufoma

Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa vazhdojnë të shkojnë drejt humnerës politike .Humbja në zgjedhjet e 15 Korrikut e gjashta me rradhë për Selën i ka futur ato në veprime të verbëra, aq sa për ta ekzistojnë ” shqiptarët ” e partive të tyre ndërsa në vijën e thellë përcarëse ata mundohen që votuesit shqiptarë në rastin konkret të BDI-së ti quajnë kufoma që përbën më shumë se skandal informon TetovaSot.
Përmes fotografisë që dëshmon një akt të ulët tregohen anët e errëta të këtij koalicioni .Të frustruar nga humbja me disa mijëra vota diferencë , duan ta quajnë një fitore të tyre për të shpëtuar karierat e tyre politike që mos zaptojnë njerëzit sheshet e protestës kundër tyre për ti larguar nga kreu i partisë.
Sknadali i fundi i tyre shkon deri në atë pikë të ulët sa mbi 100 mijë shqiptarët që votuan BDI-në i quajnë kufoma.TetovaSot

Related Articles

Back to top button
Close
Close