LajmeMaqedoniTopLajm

Shkupi 2014 mbulohet nga myku

Shkupi 2014 është një nga projektet e njohura që ka bërë bujë, ky projekt i cili i ka dhënë një formë tjetër qytetit të Shkupit të duket sa më antik aq edhe barok e modern shkruan TOP24.
Projekti në të cilin janë harxhuar miliona euro nga buxheti i RM që aktualisht ende po paguhen borxhet për këtë projekt.
Pamvarsisht asaj, objektet që janë ndërtuar me kaq shumë para, të cilat ende po paguhen kreditë të cilat inkasohen nga buxheti i taksapaguesve tanë, kanë filluar që të myken dhe të rënohen ngadalë duke u munguar kujdesi institucional.TOP24

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close