LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami takim me Shoqatën e Romëve “Sonce”

Kandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga Lëvizja Besa, Bilall Kasami sot vizitoi Shoqatën e Romëve “Sonce”.

“Çdo qytetar dhe çdo lagje do të jenë të barabartë në Tetovën e pas 17 tetorit!
Takim me Shoqatën e Romëve ”Sonce” (Dielli).”

Shkroi Kasami në fb.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close