Sport

Shkendija mund ta sjell Murinhon dhe Tottenham-in në Shkup, ndërsa Renova Galatasaray-in

Dihen duelet e mundshme për raundin e tretë kualifikues në Europa League. Shkendija nëse arrin që ta eliminojë Botoshanin e Rumunisë në raundin e dytë të kualifikimeve mund të përballet me ekipin e Murinho – Tottenham.

Nëse Renova arrin të eliminojë Hajdukun e Splitit i cili është favorit absolut dhe do të jetë shumë vështirë për ta mposhtur atë, në raundin e tretë të kualifikimeve në Europa League do të luaj me Galatasaray-in e Turqisë.

Sileksi nëse kalon Dritën e Gjilanit, do të luaj kundër Legisë së Polskës.

Related Articles

Back to top button
Close
Close