RajonTopLajm

Qytetarja Serbe falenderon Kurtin që po i dërgon në histori Komandantët ( VIDEO)

Mediat Serbe e dërgojnë në qiellin e shtatë Albin Kurtin pasi ky i fundit i përkrahi serbët ne Kosovë.

Prapaskenat e takimit në Shtërpce ku servët brohorasin “Serbia Serbia” dhe z.Kurti i duartroket ato!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close