RajonTopLajm

Albin Kurti pritet krahë hapur nga sërbët( VIDEO)

Mediat Serbe e dërgojnë në qiellin e shtatë Albin Kurtin pasi ky i fundit i perkrahi sërbët në Kosovë.

Prapaskenat e takimit në Shterpce ku serbet brohorasin “Serbia Serbia” dhe z.Kurti i duartroket ato!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close