LajmeShowbiz

Selena Gomez shfaqet e afërt me producentin italian Andrea Iervolino gjatë pushimeve në Positano pasi dyshja u përfolën për një romancë tre vite më parë

Selena Gomez duket se po kalonte kohën më të mirë, teksa shfaqi figurën e saj të lakmueshme me një rroba banje të zezë dhe shijojë një ditë me diell në Positano të Italisë, me producentin e filmit Andrea Iervolino.

Aktorja amerikane, 30 vjeçe, u pa në kuvertën e jahtit, duke shijuar një notim të shpejtë në det dhe një xhiro argëtuese me grupin e saj të miqve gjatë ditës së mbushur plot argëtim.

Dhe ajo u pa duke biseduar dhe duke flirtuar me producentin italian Andrea, ndërsa ai ia mbante duart dhe e ndihmoi të hynte në oqean për të notuar, shkruan DailyMail.

Selena punoi me regjisorin, 34 vjeç, për filmin e vitit 2016, “In Dubious Battle” dhe në vitin 2019, ajo u pa duke u shoqëruar me të në Itali gjatë një udhëtimi për ditëlindje, përpara se të shiheshin sërish bashkë vitin e kaluar.

Në udhëtimin me jaht, Selena dukej sensacionale me bikini njëpjesëshe me rripa që tregonte figurën e saj të pabesueshme ndërkohë që shfaqi bukurinë e saj me fytyrë të freskët teksa doli pa make-up.

Ylli i “The Only Murders In The Building” dukej se ishte në humor, ndërsa ajo u pa e buzëqeshur gjatë ditës së saj.

Më vonë ai doli pa këmishë, ndërsa dyshja dukeshin më afër se kurrë, teksa po freskoheshin duke hyrë herë pas here në deti.

Dyshja u panë gjithashtu të veshur me jelek shpëtimi më vonë gjatë ditës, teksa u bashkuan me disa nga shokët e tyre të tjerë për një xhiro me ski jet.

Andrea është më i njohur për filmin “Hope Lost” të vitit 2015 dhe “Beyond The Sun” të vitit 2017.

Dhe në vitin 2019 ajo ishte me regjisorin kur shijoi ditëlindjen e saj të 27-të me një udhëtim në Itali, ndërsa dyshja u panë së bashku edhe në Los Angeles vitin e kaluar teksa kaluan kohë së bashku në një udhëtim me jaht më 4 korrik.

Këngëtarja Selena nuk ka qenë në një lidhje publike që kur u nda nga Justin Bieber në vitin 2018 pas një ribashkimi të shkurtër.

Justin ndërkohë u martua me modelen Hailey Baldwin në një gjykatë përpara se të zyrtarizonin martesën e tyre me një ceremoni mes familjarëve dhe miqve. /Telegrafi/

 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close