LajmeMaqedoni

Sela: Hajrulla Ramizi, do t’i mungojë Teatrit të Shkupit dhe të gjithë artdashësve

Kryetari i Aleances per Shqiptaret (ASH), Ziadin Sela, i ka shprehur nguelleshime familjes dhe miqeve te aktorit nga Shkupi, Hajrulla Ramizi, i cili sot u nda nda jeta, ne moshe te re.

“Me dhimbje të madhe morëm lajmin për ndarjen nga jeta, në një moshë shumë të re të aktorit Hajrulla Ramizi. Do t’i mungojë jo vetëm Teatrit të Shkupit, por të gjithë neve dhe në veçanti artdashësve. Ngushëllime familjes, kolegëve dhe të gjithë miqve! U prehtë në Paqe!”, ka shkruar kryetari i ASH-së, Ziadin Sela.

Related Articles

Back to top button
Close
Close