LajmeMaqedoniTopLajm

Sela dhe Istrefi takojnë struganët: Entuziazëm i madh për fitoren e madhe të 31 tetorit

Kandidati i koalicionit ASH-AAA, Idri Istrefi i shoqëruar nga kryetari i ASH, Ziadin Sela kanë takuar sot qytetarë të Strugës.

Postimi nga Idri Istrefi:

“Sot ishim në pjesë të ndryshme të qytetit duke takuar njerëz që na mbushën plot me entuziazëm për ditën e madhe të 31 tetorit. Nga këto takime mësuam se qytetarët janë në një hap me ne sa i përket energjisë dhe vizionit për Strugën. Entuziazëm i madh për fitoren e madhe të 31 tetorit”, ka nënvizuar Idri Istrefi.

Related Articles

Back to top button
Close
Close