LajmeMaqedoniTopLajm

Sekretari i qeveris dhe njëherësh nënkryetar i LSDM-së Muhamed Zeqiri ka ururar Albin Kurtin

Fitoren Vetëvendosjes në zgjedhjet e sotme parlamentare në Kosovë ia ka uruar edhe Muhamed Zekiri, sekretar shtetëror në qeverinë e Republiks së Maqedonisë së Veriut, shkruan News-TV.

“Urime Albin Kurti, urime Vjosa Osmani !!!

Ju prifte e mbara ne drejtimin e popullit dhe shtetit te Kosoves!”, ka shkruar sekretari i qeverisë së RMV dhe njëherësh edhe nënkryetarë i LSDM-së Muhamed Zeqiri në llogarinë e tij në rrjetin social facebook.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close