LajmeShowbiz

Santiana e konfirmon se do të jetë pjesë e një projekti televiziv (VIDEO)

Sot te emisioni “Shija e Anës” e ftuara e radhës ishte ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Santiana Maloku, e njohur si Santi e cila bëri shumë zhurmë.

Shumë e shumë tema u diskutuan, duke filluar nga super dreka e përgatitur nga Ana e deri te pyetjet e publikut.

Santiana e ka konfirmuar se së shpejti ajo do të bëhet pjesë e një projekti televiziv, duke mos e zbuluar se cili është ai.

Santiana patjetër që është entuziaste dhe mezi po e pret atë ditë kur të del në ekran.

Për ta zbuluar përgjigjen e plotë nga Santi klinkoni në linkun më poshtë:

Related Articles

Back to top button
Close
Close