LajmeRajon

Sami Lushtaku zbarkon në Prishtinë, tubim në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë

Partia Demokratike e Kosovës dhe Sami Lushtaku mbrëm pas takimit madhështorë në FushëKosovë ka vazhduar i palodhshëm në një tjetër pritje madhështore në Prishtinë. Lushtaku në Prishtinë i tregoi Kurtit që nuk i ndihmojnë anketat e Baton Stanishiqit as nuk e ndihmojnë skenat me Policinë. Qytetarët tani më kanë kuptuar që Kurti po mundohet të ua shpërlaj trurin për gjoja plan ekonomik. Nuk bëhet ekonomi me donacione nga Serbia.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close