LajmeRajonTopLajm

Sami Lushtaku vulos fitoren e PDK-së nga Drenica

Njeriu i cili në kontinuitet i qëndroi besnik Drenicës dhe më konkretisht Skenderajit, Sami Lushtaku, duket se oponentëve të politik po ju jep goditjen e fortë nga Drenica për të kurorëzuar fitoren e madhe të PDK-së në Kosovë. Ndryshe Lushtaku, ka ditë që nuk ndalon rrugëtimin e tij nëpër oda për të kërkuar mbështetje për PDK-në sepse Liria ka emër. Ai është i bindur se Kosova ka kuptuar rolin e presidentit Thaçi, kontributin e tij si dhe të mungesën e kreut të PDK-së Kadri Veseli.

Lushtaku përmes një foto në statusin e tij në FB ka treguar për mbështetjen që mer kjo degë në Drenicë.

Qirezi si gjithmonë masivisht e fuqishëm në mbështetje të Partisë Demokratike të Kosovës. Këta qytetarë e kanë ndarë mendjen dhe me 14 shkurt do të dalin masivisht për të votuar për PDK-në, pasi vetëm në këtë mënyrë shteti është stabil dhe në duar të sigurta! SL

Related Articles

Back to top button
Close
Close