LajmeRajonTopLajm

Sami Lushtaku, fitorja jonë fuqishëm nisë nga DRENICA “LIRIA KA VEÇ NJË EMËR UÇK”

Partia Demokratike e Kosovës sonte ka filluar kampanjën nga Skenderaj ku kandidati për kryeministër nga kjo parti Enver Hoxhaj ka prezantuar platformën e “Rimëkëmbjes”.

Sami Lushtaku, nën emocione ka falenderuar bashkëvendasit dhe ka thënë se fitorja e PDK-së fuqishëm fillon nga DRENICA

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close