LajmeMaqedoniRajonTopLajm

Sali Berisha mbështet shumicën e ere:Aleanca e rrezikshme trilaterale Beograd-Tirane-Shkup apo Ballkani i hapur vdiq aty ku lindi

Ish kryeministri dhe ish presidenti i Shqipërisë Sali Berisha në një nga foltoret e tij ka përshëndetur votuesit e maqedonisë që ndalën Aleancën e rezikshme triaterale Beograd-Tiranë- Shkup. Ky pakt  vdiq aty ku lindi në Shkup.TOP24

 

http://

Related Articles

Back to top button
Close
Close