Showbiz

Sabiani dhe Antonela Berisha lansojnë këngën e re “Barbie Barbie”

Ish-banorët e Big Brother VIP, Sabiani dhe Antonela Berisha, kanë prezantuar sot (e mërkurë) këngën e re.

“Barbie Barbie” mban titullin projekti i tyre i ri, të cilin e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Sala, kurse për muzikën është përkujdesur Marsel Gunga dhe Saia.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi ndërkohë është bërë nga Gravity Music me video nga Full Moon Production.

Kjo njëherësh është debutimi i Antonelës në muzikë, duke qenë se fillimisht për publikun u bë e njohur nga formati i dashurisë, “Përputhen”.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo ka bërë një paraqitje të mahnitshme, teksa është shfaqur me disa veshje të ndryshme.

Besohet se ky projekt i dyshes së njohur do të pritet mirë edhe nga publiku. /Telegrafi/

Related Articles

Back to top button
Close
Close