ShowbizTopLajm

Rrezikon të ‘thyhet’, shihni çka bënë Kallashi në lift

Valltarja superseksi Kallashi, është njëra nga ‘bombat’ e estradës shqiptare.

Bukuria dhe linjat perfektë janë ato që e dallojnë nga secila femër shqiptare.

Së fundmi në llogarinë e saj zyrtare, Kallashi ka postuar një fotografi nga lifti.

Ajo shihet së bashku më një preson tjetër.

E për të dal fotoja bukur ato kanë marrë mjaftë poza interesante./infokosova

Related Articles

Back to top button
Close
Close