LajmeShowbiz

Rovena Stefa provokon nga pushimet, ekspozon vithet

Këngëtarja Rovena Stefa ka publikuar disa storie të shkurtëra në profilin e saj në FB duke mos i lënë vend imagjinatës. Ajo ka publikuar vithet dhe gjoksin përmes një video ku duket si gjothmonë përfekte.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close