Showbiz

Ronela Hajati publikon këngën e parë “Prologue” nga albumi “Rron”, vjen me paraqitje unike në klip

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.

Artistja e njohur ka sjell këngën e parë të quajtur “Prologue” nga albumi i ri “Rron”.

Projekti vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa 31 vjeçarja ka bërë një paraqitje të veçantë në klip.

Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet Hajati, kurse muzika dhe aranzhmenti iu besua produksionit ‘Tull Production’.

Videoja atraktive u realizua nga Money Music ent.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close