LajmeMaqedoniTopLajm

Pronari i Renovës takim me Teuta Arifin

Njëri nga vëllezërit pronar të kompanisë “Renova” nga Tetova është takuar dhe bashkëbiseduar me kandidaten për kryetar të komunës Teuta Arifin. Nuk dihet tema për të cilën është diskutuar por kjo mund të “lexohet” nga mediumet edhe si përkrahje për raundin e dytë për Teuta Arifin, shrkuan Shqipmedia përcjellë TOP24.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close