Showbiz

Pran avionit privat, edhe vetë si “aeroplan”

Motrat Kardashian-Jenner bëjnë një jetë super luksoze falë famës dhe karrierave të suksesshme.

E një nga motrat më seksi është edhe Kendall Jenner e cila ndryshe nga të tjerat ka një karrierë të bujshme si modele, shkruan Indeksonline.

Kendall është aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan momente nga përditshmëria me adhuruesit e saj. Një të tillë ajo e postoj edhe së fundi. 24 vjeçarja në video e publikuar shihet pran aeroplanit të saj privat, teksa u kujdes të theksonte trupin shtatgjatë dhe format seksi në një fustan të shkurtër.

Ajo dukej “bombastike” dhe e buzëqeshur, ndërsa pranoj komplimente të shumta nga ana e adhuruesve.

Related Articles

Back to top button
Close
Close