ShowbizTopLajm

Policja e famshme vjen me një tjetër foto provokuese

Linda Aliu është policja që u bë e njohur shpejt në rrjetet sociale.


Ajo së fundmi në Instagram ka hedhur disa fotografi ku shihet se ka nisur pushimet në malet kosovare.

Por, Linda përsëri ka provokuar me pamjen e saj.

Policja shihet se ka nxjerr barkun e gjoksin dhe dukej shumë seksi.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close