LajmeMaqedoniTopLajm

Policia shpëtoi një grua në Lumin Vardar në Shkup

Siç njoftojnë nga MPB, 67-vjeçarja u shpëtua nga ujërat e Lumit të Vardarit në afërsi të një hoteli në Shkup.

“Sot në ora 10:16, menjëherë pas denoncimin në SPB Shkup se ka një grua në Lumin e Vardarit, policët ndërhynë dhe nxorën gruan”, thuhet në njoftimin e policisë.

Asaj i është dhënë ndihma mjekësore dhe më pas është çuar në spitalin “8 shtatori” dhe nuk janë konstatuar lëndime.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close