LajmeRajon

Policia e Kosovës kap edhe një arsenal tjetër të armëve në Veri dhe arreston dy persona (FOTO)

Policia e Kosovës ka publikuar fotografi tjera nga Banjska e Zveçanit, ku mbrëmë ka arrestuar dy persona dhe ka konfiskuar armatim dhe mjete.

Në njoftim thuhet se deri më tani janë arrestuar 8 persona në lidhje me sulmin e së dielës ndaj Policisë së Kosovës. Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close