LajmeMaqedoniTopLajm

Përgjime të reja, Zaev: Kam 8.5 milionë euro kapital

Dy episodet e reja të bisedës së gjatë të liderit të LSDM-së Zoran Zaev janë postuar në YouTube.

Tema e këtyre dy regjistrimeve është qëndrimi i Zaev ndaj ish-liderit të LSDM-së Branko Crvenkovski.

Në fillim, Zaev krenohet se ai mori përsipër dhe financoi LSDM-në dhe se as Branko dhe as njerëzit e Brankos nuk kishin nevojë për të përcjellë TetovaSot.

Pastaj drejtuesi i LSDM-së shpjegon se Branko Crvenkovski tani nuk ka asnjë ndikim në parti.
Ne dëgjojmë për herë të parë se si Zaev mburret se ka 8.5 milion euro kapital.

Related Articles

Back to top button
Close
Close