LajmeSport

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Venezia – Milan ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë mes Milan dhe Venezia.

‘Rossonerët’ shkuan në pushim me avantazh minimal 0-1 ndaj Venezias, shkruan GazetaBlic Sport.

Golin e vetëm në 45 minutat e parë e shënoi, Ibrahimovic.

Sulmuesi veteran i Milanit shënoi në minutën e 2’të pas asistimit të Leao.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close