LajmeShowbiz

Pas kritikave për format e saj trupore, Arta Nitaj shfaqet në formën më të mirë në veshje sportive

Modelja shqiptare, gjithmonë është përfolur për format e saj perfekte.Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku edhe shfaq shumë shpesh pamje të trupit të saj, shkruan lajmi.net.

Arta njihet edhe për linjat tërheqëse të trupit, të cilat nuk heziton t’i ekspozon pothuajse në secilën paraqitje.

Atraktive është shfaqur, Arta edhe në një video të re ku duket tejet bukur teksa në fokus janë format e saj të trupit.

Kjo video vjen pas kritikave të fundit ku trupi i saj nuk dukej siç shfaqet në ‘Instagram’, në videoklipin e Dafina Zeqirit dhe Kidës./Lajmi.net/

Video Player

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close