LajmeMaqedoniTopLajm

Paditë në Gjykatën Administrative – Taravari: Nuk presim vendim në favor tonin, paralajmëron protesta

Pasi Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ua refuzoi ankesat, partitë kanë parashtruar padi në Gjykatën Administrative. Gjithsej 178 padi janë dorëzuar nga 4 subjekte politike. 75 padi i ka dorëzuar koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa dhe 101 padi nga partia “E majta”, një padi e ka dorëzuar “Integra” dhe 1 një person fizik.

Paditë në Gjykatën Administrative – Taravari: Nuk presim vendim në favor tonin, paralajmëron protesta Raporton: Fatbardha Curri

Paditë në Gjykatën Administrative – Taravari: Nuk presim vendim në favor tonin, paralajmëron protestaRaporton: Fatbardha Curri

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 22. Juli 2020

Arben Taravari nga Koalicioni “Tash është koha”, për TV21, tha se nuk presin që të sjellin vendim në favorin e tyre dhe paralajmëroi protesta

Related Articles

Back to top button
Close
Close