RajonTopLajm

Nuk është ndeshje futbolli është Sami Lushtaku dhe PDK në Fushë Kosovë

 

Gjatë ditës së sotme portali TOP24 njoftoi se sonte në Fushë Kosovë po përgaditet një mikpritje e jashtzakonshme e PDK-së dhe Sami Lushtakut. Kjo nuk është një ndeshje futbolli por është Fushë Kosova e Rimëkëmbjës, Sami Lushtakut e Enver Hoxhajt.Banorët e Fushë Kosovës e dinë më mirë se kushdo tjetër se “LIRIA KA EMËR”.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close