LajmeMaqedoniTopLajm

Një pacient me Kovid hidhet nga ndërtesa kovid qendrës 8 Shtatori

Trupi i pajetë i pacientit është shtrirë para spitalit dhe në momentin që policia po kontrollon.

Sipas informacionit fillestar në Kanal 5, ky është një burrë 50-vjeçar i cili doli pozitiv në Kovid19. Ai ishte shtrirë në spitalin 8 shtatori në repartin e Covid dhe I njejti u hodh sot në mëngjes nga ndërtesa e spitalit.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close