LajmeMaqedoniTopLajm

Nikollovski: Presim fitore të pastër dhe të sigurtë

LSDM-ja pret fitore të sigurt, kështu u shpreh Lupço Nikollovski nga kjo parti, duke nënvizuar se sot vetëm se u konfirmuan edhe anketat e ditëve të fundit të cilat nxirrnin LSDM-në dhe koalicionin “mundemi”, si fitues favorit të këtyre zgjedhjeve.

“Jemi dëshmitarë për realizimin e një procesi demokratik zgjedhor. Jemi dëshmitarë se mund të ballafaqohemi me sfidat dhe të sigurojmë zgjedhje korrekte dhe të lira duke pasur parasysh edhe shëndetin e qytetarëve”, tha Nikollovski i cili më tej theksoi se partia e tij pret fitore të sigurt për LSDM-në dhe koalicionin “mundemi”, tha Lupço Nikollovski, LSDM.

Related Articles

Back to top button
Close
Close