LajmeRajonTopLajm

Nesër vazhdon intervistimi i Thaçit në Hagë

Rreth gjashtë orë ka zgjatur intervistimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi nga Prokuroria Speciale në Hagë, i cili pritet të vazhdojë edhe nesër.

Kreu i shtetit të Kosovës, para gazetarëve pas përfundimit të intervisitimit tha se ka dëgjuar vetëm aspektet teknike të avokatit të tij dhe prokurorëve, si dhe pyetjeve fillestare sa i përket UÇK-së.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close