LajmeMaqedoniTopLajm

Në Radovish dhe Manastir tentohet që të blihen vota

Në Stacionin Policor në Radovish është lajmëruar se F.V. nga Radovishi ka lajmëruar se P.I., njashtu nga Radovishi i ka ofruar para për votë, transmeton Almakos.

Në SPB Manastir është njoftuar se E.E. ka thënë se persona të panjohur i kanë ofruar para për votë./Almakos/

Related Articles

Back to top button
Close
Close