RajonTopLajm

Ndalesa e fundit e “uraganit” Lushtaku quhet Terstenik

Sami Lushtaku sonte ndalesën e fundit e bëri në Terstenik ku u prit ne mënyr shumë dinjitoze dhe të ngrohtë siç e potencoi edhe në këtë postim në facebook ku u shpreh:

Mbremjen e përfunduam në konakun e ngrohtë të familjes Bazaj në Terstenik.

I falënderoj të gjithë qytetarët anë e kënd Kosovës për mbështetjen dhe besimin që tregojnë ndaj meje dhe ndaj Partisë Demokratike të Kosovës! SL

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close