Maqedoni

Ndahet nga jeta veteranja e arsimit Nadire Arifi, nëna e Teuta Arifit

Sonte ka pushuar së rahuri zemra e mësueses tetovare dhe veteranes të arsimit shqip, znj. Nadire Arifit, njëherit nëna e kryetares së komunës Tetovës, Teuta Arifi.
Lajmin e ka bërë të ditur Teuta Arifi me anë të një publikimi në Facebook.

Të nderuar qytetarë, familjarë, miq dhe dashamirë!

Related Articles

Back to top button
Close
Close