Maqedoni

MPB: Regjistrohen 391 shkelje për mosmbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën për mbajtjen e maskës mbrojtëse janë regjistruar 391 shkelje.

Nga MPB-ja apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Related Articles

Back to top button
Close
Close