Showbiz

Morena Taraku nxeh rrjetin me fotot në plazhin e Turqisë

Këngëtarja, Morena Taraku njihet për pushimet dhe jetën e saj luksoze

Me bikinit rozë, shoqëruar me një koktejl rozë, Morena postoi në Instagramin e saj, fotot që tërhoqën vëmendjen e fansave. Shpesh, këngëtarja është komentuar për veshjet e shtrenjta, pushimet luksoze.

Për të, nuk duhen temperatura të larta për t’u shfaqur me rroba banjoje. Në ditët e acarta të shkurtit, ajo postoi foto dhe video provokuese në dëborë.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close