LajmeMaqedoniTopLajm

MIJALLKOVI konfirmon: Fotoja me Grubin është e vjetër

Fotoja që po qarkullon nëpër disa media të vendit, ku shihet sekratari gjeneral i BDI-së Artan Grubi me ish kreun e DSK-së Sasho Mijallkov, mendohet të jetë bërë para dy vitesh, në kohën e ndryshimeve kushtetuese, informon TetovaSot.

Portali Libertas e pyeti Mijalkovin nëse kishte një takim me Grubi, dhe ai pretendoi se fotografia ishte e vjetër./TS

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close