LajmeShowbiz

Mihrije Braha në pushime nxjerrë fluturēn

Këngëtarja e njohur Kosovare Mihrije Braha duket që po kalon këto ditë të nxehta në pushime. Ajo përmes rrjetit të saj Instagram ka shpërndarë disa foto ku duket e relaksuar dhe me një flutur të artë më qafë. Mihrija nuk eka në plan të plaket.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close