Showbiz

Luana Vjollca shfaqet provokuese nga Mykonos, thekson linjat trupore

Luana Vjollca prej ditësh ka nisur pushimet në Mykonos të Greqisë.

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare gjatë pushimeve atje u ka qëndruar afër fansave me postime të ndryshme të destinacionit përrallor.

Edhe sonte (e enjte), Luana ka postuar nga vendi ku po qëndron, në njërin  imazh për të treguar ambientin në të cilin po relaksohet dhe në disa fotografi tjera ka ekspozuar dukjen e saj atraktive.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

E veshur me ngjyrë vjollcë me dekolte të hapur, flokë bionde dhe grim të theksuar, Luana dukej joshëse dhe në formë të mrekullueshme, ndërsa vëmendjen morën linjat trupore të prezantueses.

Bukuroshja shqiptare edhe këtë herë ka preferuar ta mbajë sekret personin që po e shoqëron në këto pushime, pasi në postimet që po bën ajo çdo herë është shfaqur e vetme.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndërsa, Luana nuk ka treguar se kur pritet të rikthehet në ekrane televizive apo ndonjë projekt të ri muzikor.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Kënga e saj e fundit është “1 Mije Vjet”, që u publikua në muajin qershor dhe erdhi e vizualizuar edhe me klip.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Foto: Luana Vjollca/InstaStory

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close