LajmeShowbiz

Ledina Çelo gjen një vend të fortë për tu ulur

Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar disa foto të nxehta në profilin e saj në Instagram duke pozuar në bikini dhe duke ekspozuar më shumë seç duhet vithet e saja. Ledina Çelo duket që nuk njeh moshë dhe se trupi saj perfekt vërehet qartë në këto foto. Ajo ka zgjedhur të pozoj afër shkëmbinjëve rreth bregdetit.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close