LajmeMaqedoni

Kryetari i komunës së Vrapçisthit Isen Shabani; viti 2023, vit i ndryshimeve dhe sukseseve të mëdha

Kryetari i komunës së Vrapçishtit Isen Shabani përmes një postimi ka uruar qytetarët për festën e vitit të ri 2023 duke ju uruar shëndet e mbarësi sidhe duke premtuar se viti 2023, do të jetë vit i ndryshimeve dhe sukseseve të mëdha, shkruan Top24
Uroj një vit të mrekullueshëm për të gjithë, me shpresë që të kemi mbi të gjitha shëndet, lumturi në familjet tona, suksese në punë, dhe gëzime në jetë.
Qoftë viti 2023, vit i ndryshimeve dhe sukseseve të mëdha. Gëzuar Vitin e Ri! 🎄
Isen Shabani

Related Articles

Back to top button
Close
Close