LajmeMaqedoniTopLajm

Krerët shtetëror nderojnë viktimat e aksidenti tragjik

Presidenti i shteti, Stevo Pendarovski, ai i Kuvendit, Talat Xhaferi dhe kryeministri Zoran Zaev nderuan viktimat e aksidentit tragjik të 23 nëntorit në autostradën Struma në Bullgari. Kurorë lulesh me mbishkrimin “ I përjetshëm kujtimi për Ju”, vendosi edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani.  Më pas në nder të viktimave kurorë me lule vendosi edhe kreu i BDI-së, Ali Ahmeti.

  

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close