LajmeMaqedoniTopLajm

Krerët e VV në Strugë tek Ziadin Sela !?

Vetëvendosja në Strugë me Ziadin Selën për aktivitetet në Maqedoni

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela sot ka pasur një takim me Bekim Qoku, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Vetvendosjes,Glauk Konjufcën dhe Mefail Bajqinovcin.

Siç mësohet gjatë takimit të sotshëm është biseduar për bashkëpunimin mes LV dhe ASH.

Related Articles

Back to top button
Close
Close