LajmeMaqedoniTopLajm

Fatmir Sabriu kandidati i Lëvizjes Besa për Bogovinën

Juristi, Fatmir Sabriu do të jetë kandidati i Lëvizjes Besa për komunën e Bohovinës

Në kuvendin e mbajturntë Lëvizjes, Sabriu ka marë mbështetjen apsolute të kuvendit për të qenë kandidat për kryetar komune.

Kandidati i Lëvizjes Besa për komunën e Bogovinës, Fatmir Sabriu, në zgjedhjet e 17 Tetorit përballë do të ketë Albon Xhemailin nga ASH-ja, Dashmir Arifin nga PDSH-ja dhe profesorin Besnik Emshiu nga BDI, ndryshe sonte në ora 24 skadon afati i dorëzimit të kandidaturave për kryetar komune dhe listat e këshilltarëve.TOP24.

Ai konkuron kundër:

Besnik Emshiu (BDI)

Dashmir Arifi (PDSH)

Albon Xhemaili (ASH)

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close