LajmeShowbiz

Kejvina Kthella nis pushimet, provokon nga Dubai e veshur me bikini

Modelja dhe ish-konkurrentja e njohur e “Big Brother VIP 2”, Kejvina Kthella, ka vendosur të marrë një pushim nga agjenda e saj e ngjeshur dhe ka zgjedhur si destinacion Dubain, një nga qendrat më luksoze dhe ekzotike të botës.

Në një seri fotografish të postuara në rrjete sociale, Kejvina ka ndarë me ndjekësit e saj momente nga koha që po kalon në këtë oazë të shkretëtirës.

Në këto imazhe, modelja shfaqet joshëse dhe sensuale, tërheqëse në bikini të zeza që theksojnë linjat e saj.

Foto: Kejvina/Instagram

Veshja bregdetare është plotësuar me elegancë nga një kapele të madhe, gjithashtu e zezë, e cila i jep një prekje misteri dhe stil klasik të kombinuar me ndjenjën e pushimeve tropikale.

Fotografitë, të cilat janë pritur me shumë pëlqime dhe komente nga fansat, e shfaqin Kejvinën në një formë të shkëlqyer dhe me një vetëbesim që shpërfaqet përmes çdo qëndrime të saj.

Foto: Kejvina/Instagram

Kejvina ka marrë kohën për të eksploruar, për t’u çlodhur dhe sigurisht, për të krijuar kujtime që do të mbeten të përhershme, jo vetëm në albumin e saj personal, por edhe në atë virtual të ndjekësve të saj që e admirojnë nga larg. 

Related Articles

Back to top button
Close
Close