LajmeMaqedoniTopLajm

Kastriot Rexhepi: Aktivistë të ASH i bashkangjiten BESËS (FOTO)

Deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi në rrjetin social Facebook, ka njoftuar se aktivistë të ASH-së në Çair, gjegjësisht nënkryetar nëndegësh i janë bashkangjitur subjektit që ai përfaqëson.

“Sot në degën e Çairit u bashkangjitën edhe Arsim Jusufi, kryetar i nëndegës ZLM dhe Medi Bllaca , kryetar i nëndegës Saat Kulla nga radhët e ASH. Asnjëherë nuk është vonë të jesh në anën e duhur”, ka shkruar Rexhepi ne Facebook.

Related Articles

Back to top button
Close
Close