MaqedoniTopLajm

Kasami uron kombëtaret e Maqedonisë dhe Shqipërisë për fitoret

Natë golash, natë fitoresh. Urime Maqedoni e Veriut, Urime Shqipëri. Djema na bëni të ndjehemi të lumtur!
shkroi Kasami ne facebook!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close