LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami: Teuta Arifi ka filluar disa punime para zgjedhjeve vetëm për të blerë ndonjë votë

Të ftuar sonte në emisionin 200 në alsat-m kandidatët për komunën e Tetovës,Teuta Arifi dhe Bilall Kasami, në lidhje me investimet në qytetin e Tetovës dhe projektet, Kasami tha se projektet dhe punimet që Teuta Arifi i nisi para zgjedhjeve vetëm për të blerë ndonjë votë, do të përfundohen nga e hëna e tutje, nga ai dhe jo nga kryetarja aktuale Teuta Arifi. Shkruan Top24

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close